Destek İçin(0216) 385 82 20

Blog > Bizden Haberler

Yeni DURA-ACE R9100 Serisi

   /   Yazar:    /   Yorum: 0   /   13 Nisan 2016

http://bikenews.shimano-eu.com/turkey/tr/system-supremacy-evolved-through-science

Yeni DURA-ACE R9100 Serisi, bisiklet parçalarının kralıdır – şık, güçlü, etkili, verimli ve güzel bir yenilikçi tasarıma sahiptir.

Yeni DURA-ACE R9100 Serisi’nin ardındaki konsept, gösterilen çabayı ideal seviyeye çekmek ve en yüksek sonucu elde etmek için her parçayı incelemek ve geliştirmekti. Ya da başka bir ifadeyle, bir bisikletçinin harcadığı efor ile ulaştığı performans arasındaki enerji kaybını en aza indirmekti. Bu nedenle, her DURA-ACE R9100 parçası, sistemdeki diğer tüm parçalarla maksimum verimlilik ile çalışacak şekilde tasarlandı. Bu, Shimano’nun sistem parçası konseptidir. Sonuç, sistem üstünlüğüdür.

Yeni DURA-ACE R9100, ilk olarak Shimano için, bisikletçilerin her iki vitesi de sadece bir tuşa basarak kontrol etmelerini sağlayan yol bisikletlerine yönelik SENKRONİZE VİTES DEĞİŞİMİ’ne sahip vites teknolojisini piyasaya çıkararak dağ bisikletçiliği alanında geliştirilmiş bir sisteme sahiptir. DURA-ACE R9100 ayrıca, daha yüksek fren gücü için entegre bir güç ölçer seçeneğine ve yeni bir tekerlek performansı seviyesi sunmak için yeni tekerlek profillerine sahiptir.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin